Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU.

Daugiau infomacijos privatumo politikoje.

Apie Crustum

2009 metais CRUSTUM komanda atvėrė pirmos kepyklėlės duris ir nuo tada deda dideles pastangas į gerus kepinių skonius, kvapus, kokybę, šviežumą ir jaukumą.

Šiandien CRUSTUM komandą sudaro 13 kavinių ir 1 gamybos cechas, po vienu prekės ženklu auginantys daugiau nei 150 žmonių.

Naudodami šviežius ir tikrus produktus, kepėjai, konditeriai ir duonkepiai nuolat ieško naujų receptų bei tobulina esamus. Per ilgą darbo patirtį savo kepyklos profesionalai kavinių asortimentą yra praplėtę naujais, unikaliais kepiniais, desertais ir duonomis.

Šviežumą ir jaukumą kepyklėlėse užtikrina profesionalūs baristos, kas rytą visose kepyklėlėse kepantys bandeles ir ruošiantys kavą.

Karjera

Jei esi smaližius, mėgsti kavą, ką tik iškeptų kepinių kvapą ir žmones - mes ieškome Tavęs! Savo CV siųsk el. paštu info@crustum.lt ir lauk mūsų skambučio!

Karjera