Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jeigu sutinkate, jog Jums naršant naudotumėme slapukus, prašome paspausti SUTINKU.

Daugiau infomacijos privatumo politikoje.

Žaliavos

Crustum gaminių kokybė yra neatsiejama nuo kokybiškų, šviežių ir kruopščiai atrinktų žaliavų.
Naudodami tik šviežius ir tikrus produktus, kepėjai, konditeriai ir duonkepiai nuolat ieško naujų receptų ir tobulina esamus. Per ilgą darbo patirtį savo profesijų profesionalai kepyklėlių asortimentą yra praplėtę naujais ir unikaliais kepiniais, desertais ir duonomis, džiuginančiais savo kokybiška sudėtimi.

Laisvėje auginamų vištų kiaušiniai

Mums svarbu gaminių kokybė ir skonis, dirbame dėl klientų gerovės, rūpinamės aplinka. Todėl atkreipdami dėmesį į augantį vartotojų susirūpinimą gyvūnų gerove bei siekdami pagerinti vištų dedeklių auginimo sąlygas, įsipareigojame iki 2025 metų savo gaminiuose atsisakyti narvuose laikomų vištų kiaušinių ir jų produkcijos.

Chia sėklos

Chia sėklos – ypatingai sveikos, vadinamos super maistu, pilnos atioksidantų, skaidulinių medžiagų, vitaminų, mineralų, Omega 3 riebalų rūgščių, aukštos kokybės baltymų, antioksidantų.

Ciberžolė

Ciberžolė yra vienas iš sveikatai naudingiausių prieskonių. Šis geltonos spalvos švelniai aitrus prieskonis leidžia kontroliuoti diabetą, insulino kiekį, stiprina imunitetą, mažina uždegimus ir dar daugiau. Prancūziškas batonas su ciberžole leis džiaugtis puikiu skoniu ir nauda sveikatai.

Sviestas

Sviestas yra vienas svarbiausių ingredientų, kurį naudojame gamindami gardžiausius Crustum gaminius: sviestinius kruasanus, sluoksniuotas bandeles, Napoleoną ir kitus visų mėgstamus kepinius.

Daiginti rugiai

Daiginti rugiai yra B grupės vitaminių, mineralų, baltymų ir angliavandenių šaltinis.

Spelta miltai

Mes siekiame Crustum klientams pasiūlyti sveikatai kuo naudingesnes alternatyvas, o speltos miltai – viena iš jų. Tai viena seniausių grūdinių kultūrų, kurios nauda yra jau seniai patvirtinta - speltos produktai lengviau virškinami, turi mažiau alergenų, yra maistingi ir turi daug mineralų.