Kasdien šviežiai kepami rankų darbo gaminiai
Gaminiai
Karjera
Jei esi smaližius, mėgsti kavą, ką tik iškeptų kepinių kvapą ir žmones - mes ieškome Tavęs! Savo CV siųsk el. paštu info@crustum.lt ir lauk mūsų skambučio!
Kepyklėlės
CRUSTUM VILNIAUS 12

Vilniaus g. 12, Vilnius

Darbo laikas: I-V 07:30-22:00 val.
VI 08:00-22:00 val.
VII 09:00-21:00 val.

Telefonas: +370 649 33950

vilniaus@crustum.lt
CRUSTUM PILIES 4

Pilies g. 4, Vilnius

Darbo laikas: I-V 07:30-22:00 val.
VI 08:00-22:00 val.
VII 09:00-21:00 val.

Telefonas: +370 640 82727

pilies@crustum.lt
CRUSTUM VOKIEČIŲ 18A

Vokiečių g. 18a, Vilnius

Darbo laikas: I-V 07:30-22:00 val.
VI 08:00-22:00 val.
VII 09:00-21:00 val.

Telefonas: +370 641 39922

vokieciu@crustum.lt
CRUSTUM VCUP

Upės g. 9, Vilnius (PC „VCUP")

Darbo laikas: I - VII 08:00-22:00

Telefonas: +370 656 20250

vcup@crustum.lt
CRUSTUM NORDIKA

Vikingų g. 3, Vilnius (PS „NØRDIKA“)

Darbo laikas: I-VII 10:00-21:00 val.

Telefonas: +370 652 21723

nordika@crustum.lt
CRUSTUM VNO
CRUSTUM VYNOTEKA
CRUSTUM BIG

Ukmergės g. 369, Vilnius (PC "BIG")

Darbo laikas: I-VI 8.00-21.00 val.
VII 8.00-20.00 val.

Telefonas: +370 610 66772

bigvilnius@crustum.lt
CRUSTUM PANORAMA

Saltoniškių 9, Vilnius (PLC "PANORAMA")

Darbo laikas: I-VII 8.00-22.00 val.

Telefonas: +370 606 99622

panorama@crustum.lt
CRUSTUM EUROPA

Konstitucijos pr. 7, Vilnius (PC "Europa")

Darbo laikas: I-V 7.30-21.00 val.
VI-VII 9.00-21.00 val.

Telefonas: +370 674 59553

europa@crustum.lt
Crustum Akropolis Vilnius

Ozo g. 25, Vilnius (PPC "Akropolis")

Darbo laikas: I-VII 8.00-22.00 val.

Telefonas: +370 673 44099

akropolis@crustum.lt
Crustum Ozas

Ozo 18, Vilnius (PPC "Ozas")

Darbo laikas: I-VII 8.00-22.00 val.

Telefonas: +370 606 99622

ozas@crustum.lt
CRUSTUM MANDARINAS

Ateities g. 91, Vilnius PC „Mandarinas“

Darbo laikas: I-VI 8.00-21.00 val.
VII 8.00-20.00 val.

Telefonas: +370 686 15003

mandarinas@crustum.lt
Kepyklėlių Crustum franšizė
Norite tapti Crustum kepyklėlių tinklo dalimi? Kreiptikės telefonu arba elektroniniu paštu.
+370 630 09901
Crustum Kepyklėlė | Bakery & Cafe Instagram
Mums svarbi Jūsų nuomonė ir pageidavimai